+371 26 566 680; +371 29115929
dace.laiva@sdd.lv; sandra.kronberga@sdd.lv

Par Mums

SIA „Skaisto Dārzu Darbnīca” veido dārzus kopš 2003. gada. Savā darbības laikā, pakāpeniski un mērķtiecīgi esam izauguši par stabilu un atpazīstamu uzņēmumu nozarē, attīstāmies, maināmies un mācāmies, lai darītu darbu ar ko lepojamies un kas mums pašiem sagādā prieku. Mūsu trumpji – stabilitāte, kvalitāte, personīga attieksme.

Dace Laiva

Dārzniece, ainavu arhitekte, vides speciāliste. Vada dārzu labiekārtošanas nozari, mācās kopā ar klientiem un viņu vēlmēm. Darbs ar klientu no pirmās tikšanās reizes līdz izstrādātam projektam vai iekārtotam dārzam vai regulārai tā kopšanai. Plānošana, darbu organizācija, kvalitātes kontrole. Stiprā puse - liela pieredze un praktiskā darbība projektēšanā, sadarbība ar klientu.

dace.laiva@sdd.lv
tel. 26566680

Sandra Kronberga

Ekonomiste, finanšu speciāliste, kas no nulles iemācījusies augus un citas dārzkopības gudrības. Vada tirdzniecības nozari, rūpējas par preču sortimentu tirdzniecības vietās, sadarbojas ar stādu audzētājiem, preču ražotājiem un piegādātājiem ne tikai no Latvijas, bet arī Igaunijas, Polijas u.c. Stiprā puse – skaitļi, uzskaite, finanses.

sandra.kronberga@sdd.lv
tel. 29115929

Scroll Up